پیش فروش کتاب راز کاهش اشتها شروع شد

چگونه مغز گرسنه ام را کنترل کردم؟

 

بعد از ماه ها انتظار بلاخره کتاب جدید راز کاهش اشتها ( کنترل مغز گرسنه 1 ) آماده شد.مقدمه کتاب راز کاهش اشتها را در همین حالا مطالعه کنید و با سفارش این کتاب الکترونیکی یک کار خیر انجام دهید.چه کار خیری؟ در صفحه ثبت نام این کتاب توضیحات کامل داده شده است.

 

 

برای سفارش این کتاب صوتی یا الکترونیکی که قابلیت استفاده در موبایل یا تبلت شما را دارند اینجا کلیک کنید.

 

مقدمه کتاب راز کاهش اشتها ( کنترل مغز گرسنه 1 )

 

 

10 سال پیش وقتی پایم را روی پیست تارتان ورزشگاه گذاشتم اولین باری بود که نرمی زمین دو و میدانی را حس می کردم.تا آن زمان تنها ورزشی که کرده بودم کار با دمبل، هالتر و دستگاه های بدنسازی بود.با 150 کیلو وزن باید پا به پای همکلاسی ها در کلاس دو و میدانی می دویدم تا یک نمره قابل قبول کسب کنم.استاد دو و میدانی ما در دانشگاه که حالا دکترای فیزولوژی و تغذیه ورزشی دارد، روزانه بیش از 1000 نفر را آموزش می داد تا چگونه ورزش کنند.چگونه راه بروند و چگونه بدوند.استاد بر این عقیده بود خیلی فرق نمی کند در چه حالتی هستید، همین‌که می توانید راه بروید یعنی می توانید ورزش کنید.با وزن زیاد توانایی دویدن را آن هم برای طولانی مدت نداشتم.جلسه اول وقتی تمام شد، استاد کنارم ایستاد و گفت : سینا برای اینکه بخوای هر روز قوی تر بشی لازم نیست زیاد سختی بکشی! نمیخوام مثل بقیه که وزنشون از تو 60 کیلو کمترِ بدَوی.فقط متوقف نشو.میخوام ساکن نباشی.نبینم که نشسته یا ایستاده ای.میخوام ببینم حرکت می کنی.حتی مثل لاکپشت راه برو.اگر سریع راه بری از نظر من برنده ای.اگر دویدن اذیتت می کنه حداقل کاری که می تونی بکنی اینه که بقیه همکلاسیاتو همراهی کنی و در کنارشون سریع قدم بزنی.

همین حرفای استاد بود که باعث شد وقتی حتی نمی تونستم به خوبی 400 متر دور پیست ورزشگاه بدوم، بعد از فقط 4 هفته بتونم به راحتی 4 بار معادل 1600 متر به دور ورزشگاه بدون توقف بدوم.گاهی وقت‌ها از بقیه عقب می افتادم اما ساکن نمی ماندم.حرفای آن روز استادم در من تاثیر زیادی گذاشت.استاد از من نخواست زجر بکشم یا برای ناتوانی های خودم گریه کنم.استادم خواست برای اینکه قوی تر بشوم حرکت کنم.

حالا که کتاب راز کاهش اشتها را می نویسم بیش از 80 کیلو گرم وزن کم کرده ام و خوشحالم که می توانم تجربیاتی در اختیار شما بگذارم که کاربردی هستند.در این کتاب قدم به قدم به شما یاد می دهم اشتها چیست و چرا در ما به‌وجود دارد؟ چرا نمی توانیم آن را کنترل کنیم؟ اشتها به ذهن ارتباط دارد یا به چیزی که می خوریم؟ آیا اشتها یک نعمت است یا یک احساس نفرین شده!؟ آیا می توان اشتها را کنترل کرد یا این یک افسانه است؟ و ضرب المثل هایی که تقریبا اشتباه هستند را بررسی می کنیم.

 

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از این کتاب کوچک استفاده کنید آن را دوباره بخوانید.هر چه در این کتاب می خوانید به شکل تمرین انجام دهید و برای اینکه اشتهای شما به خوبی کنترل شود این را بدانید که باید خیلی از باورهای قبلی‌تان را دور بریزید.وقتی بتوانید اشتهای تان را تحت اختیارتان قرار بگیرید می توانید چربی های اضافه بدن تان را به راحتی کاهش دهید و زیباتر به نظر برسید.

 

 

دریافت اطلاعات بیشتر و پیش سفارش کتاب راز کاهش اشتها ( کلیک کنید )

sinasharifzadeh.com

شما این ایمیل را از طرف ما به دلیل ثبت نام در سایت ما یا خرید از ما دریافت کرده اید.

Unsubscribe

MailerLite